POZOR ZMĚNA !!!

Vážení rodiče,

na základě nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR) se nesmí jako variabilní symbol uvádět rodné číslo.

Tímto Vás žádáme o zrušení tohoto údaje na Vašem příkazu v bance nejpozději do 20.5.2018. Pro správnou identifikaci platby prosím uveďte ve zprávě pro příjemce celé jméno a příjmení Vašeho dítěte. Položku variabilního symbolu prosím nevyplňujte.

———————————————————————————

Jídelníček

Pitný režim je po celý den k dispozici čaj/sirup, voda, mléko. V průbehu dopoledne nabídka čerstvého ovoce a zeleniny.
Změna jídelníčku vyhrazena.
Informace o druhu mouky (obiloviny) a skořápkových plodů poskytne na vyžádání vedoucí školní jídelny. Osobní schůzka je možná po předchozí domluvě kdykoliv.

Zásady úhrad poplatků v MŠ pro školní rok 2017 – 2018

Pro odhlašování a přihlašování stravy je využíván internetový portál www.strava.cz. Přihlašovací údaje obdržíte začátkem školního roku.

Dítě má na celý měsíc stravu vždy automaticky přihlášenou.

Rodiče hradí za každé dítě měsíčně tyto poplatky:

• úplata (měsíční poplatek za provoz MŠ) Kč 400,- (od 1.9.2017 ji nehradí děti, které k 31.8. dosáhly 5 let věku)
  • stravné (měsíční záloha na stravu) Kč 750,- první platba a dále tak, aby konto strávníka nekleslo pod minimální částku Kč 500,-
  • denní sazba (přesnídávka + oběd + svačina) Kč 36,– (3-6let) 38,– (7let)
  • přesnídávka Kč 7,–/8,–
  • oběd Kč 21,–/22,–
  • svačina Kč 8,–/8,–

Záloha na stravné a úplatu se hradí na účet mateřské školy zálohově měsíčně předem do 15. dne v měsíci. Děti, které neplatí úplatu platí pouze zálohu na stravné.

• Variabilní symbol: NEUVÁDĚT!!!
    Pro správnou identifikaci platby uvést ve zprávě pro příjemce celé jméno a přijmení dítěte.
  • Účet Mateřské školy u Komerční banky Náchod:
    78 – 8859110217 / 0100

Vyúčtování stravného se provádí dvakrát ročně, vždy k 31. 8. a 28. 2. Přeplatky se vracejí zpět na účet.

Strava v případě nepřítomnosti:

• Stravu je možné odhlásit, případně znovu přihlásit nejpozději den předem do 13. hodin na www.strava.cz.
  • První den nepřítomnosti má dítě nárok na oběd, kuchařka oběd vydá do čistých jídlonosičů (ne do skleněných nádob) v době od 11.00 do 11.30 hodin.
  • Za další dny neodhlášené stravy v případě nepřítomnosti dítěte ve školce zaplatí rodiče plnou cenu stravného, tj. včetně mzdové a provozní režie, Kč 60,- za den.

Odhlašování je možné nejpozději do 13 hodin předchozího dne.