Plánované akce Koťátek

AKCE KVĚTEN

4. 5. – návštěva Kylarova statku

10. 5. 2018 – Jak Uhlíř Skoumal Svěrák – představení v divadle J. Čížka v Náchodě. Začátek v 8:30 hodin. Prosím, přiveďte děti do MŠ do 7:00 hodin.

11. 5. 2018 – Focení v MŠ – v dopoledních hodinách v MŠ, fotograf pan Hurdálek.

22. 5. 2018 – Kinematovlak – akce na vlakovém nádraží v Náchodě v rámci Zlín Film Festivalu. Začátek v 9:30 hodin – promítání pohádky „O víle Amálce“.

24. 5. 2018 – výlet do Prahy – pro přihlášené děti. Divadlo Spejbla a Hurvínka, projížďka lodí po Vltavě, bludiště na Petříně.

29. 5. 2018 – návštěva pracovníka ČSOP (Českého svazu ochránců přírody) v MŠ. Beseda o volně žijících živočiších, jejich ochraně. Měl by nás navštívit i nějaký zvířecí pacient ze stanice pro zraněné volně žijící živočichy z Jaroměře.

31. 5. 2018 – Malá technická univerzita – prožitková akce „Malý stavitel“ – budování staveb z lega.

Plánujeme:
Návštěva stanice Městské policie v Náchodě – termín upřesníme.
Výlety do blízkého okolí – sledujte nástěnky s aktuálními informacemi.