Plánované akce Koťátek

AKCE  NA  LISTOPAD

13. 11. – DDM DOMINO HRONOV – odjíždíme v 8:00 hodin z MŠ, svačinka v MŠ již od 7:30 hodin. S sebou pohodlné oblečení na pohyb a tvoření (keramická dílna, horolezecká stěna, tělocvična, ateliér). Přezůvky – například pevnější bačkůrky z MŠ, nebo čisté tenisky do tělocvičny. Do batůžku dětem přibalte nápoj v lahvičce a malou svačinku. Návrat do MŠ na oběd.

15. 11. . PÁTEK U OHNĚ – dopolední pobyt venku proběhne na zahradě MŠ, uvaříme si voňavý čaj na ohni.

21. 11. – VÁNOČNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ JEDNOTLIVCŮ – od 9:00 hodin. Pan fotograf M. Hurdálek nabízí fotografování dětí s vánoční tématikou. V případě zájmu se zapište do seznamu na nástěnce.

22. 11. – S BATŮŽKEM DO KRMELCE – vycházíme z MŠ po svačince. Poneseme zvířátkům nasušené žaludy a kaštany, které děti nasbíraly. S sebou batůžek s malou svačinkou a nápojem. Případně jablíčko nebo mrkev pro zvířátka. Oblečení a obuv dle počasí. Návrat na oběd.

27. 11. – SETKÁNÍ S DĚTMI Z POLSKÉ MŠ – třída předškoláků + předškolní děti z Koťátek (Natálka R., Mikeš, Jakub Z.) pojedou na vzájemné setkání do Kudowy Zdróje (cestovní pas nebo občanský průkaz podmínkou). Odjezd od MŠ v 8:30 hodin. Ostatní děti z Koťátek budou hostit děti z polské mateřské školy u nás. Společný program a hry v našich třídách.

29. 11. – DEN S OBLÍBENOU HRAČKOU – děti si mohou do MŠ přinést svoji hračku z domova, kterou chtějí ostatním ukázat a společně si s ní pohrát.