Plánované akce Koťátek

VÁNOČNÍ SETKÁNÍ U KOŤÁTEK SE PŘESOUVÁ NA PÁTEK 11. 1. 2019

AKCE  NA  LEDEN

9. 1. – Den s vánočním dárkem – děti nám mohou do MŠ přinést ukázat dárek, který je na Vánoce potěšil.
Ne moc velký a drahý, ať si je děti mohou půjčit i mezi sebou.
11. 1. 2019 Povánoční setkání u Koťátek – od 15:30 hodin – vystoupení dětí pro rodiče, jednoduché tvoření (sněhuláček z ponožek), ochutnávka doneseného cukroví).
Prosíme rodiče, aby si udělali čas a přišli se potěšit krátkým vystoupením. Rádi vám s dětmi zpříjemníme odpoledne a naladíme vás zpět do vánoční atmosféry.
S sebou: bílou teplejší ponožku (nejlépe froté), neuvařenou rýži, cukroví (pokud vám nějaké zbylo :-))
17. 1. – Dobývání severního pólu – zimní „expedice“ – cesta podle plánku, rozdělávání ohně v přírodě, zimní piknik – vhodné teplé oblečení a obutí, teplé rukavice, batůžek se zásobami s sebou (malá svačinka, nápoj v lahvičce)“
22. 1. – Divadlo v MŠ – „Jak šel Kozlík do světa“ – od 8:45 hodin.