Plánované akce Koťátek

ÚNOR

12. – 16. 2. Soptíkovo lyžování – odpolední aktivita pro přihlášené děti v lyžařském areálu Olešnice v Orlických horách.

13. 2. Návštěva zdravotnické záchranné služby – ukázka interiéru sanitky. Z MŠ odcházíme po ranní svačince.

19. 2. Divadlo Úsměv v MŠ –Volej 155! Doktor je tu hned.

19. – 21. 2. Konzultační schůzky – individuální setkání rodičů a učitelek nad portfoliem dítěte. Dle časového rozpisu na nástěnce u třídy.

22. 2. Karneval – dopolední program pro děti. Uvítáme, pokud děti přijdou do MŠ v nějaké masce, kostýmu, převleku.

22. 2. Školní zralost – beseda s odbornicí z pedagogicko-psychologické poradny. Akci pořádá pro rodiče dětí v předškolním věku ZŠ Běloves. Od 16:00 hodin v prostorách ZŠ 1. Máje.

26. 2. – 2. 3. Jarní prázdniny – prázdninový provoz MŠ.

7. 3. – Beseda na téma: Jak správně komunikovat s dítětem. Proč děti zlobí? Rizika a pozitiva stylu výchovy. Akce určená pro rodiče proběhne od 16:00 hodin v prostorách MŠ Vítkova.