Aktuality

Zámek pro děti u Koťátek

V letošním školním roce se snažíme přizpůsobit „centra aktivit“ typovému složení dětí. Jelikož se u Koťátek sešlo hodně hravých „princezniček i princů“ pokusili jsme se jim dovybavit koutek „Dramatizace“ novými hračkami. Již k Vánocům čekalo děti překvapení ve formě krabice kostýmů (dar od paní Čečilové). Nyní se v koutku nachází spousta malých i větších panenek a koníků. Zavěšený baldachýn dětem poskytuje soukromí při hrách.
Přestěhovali jsme centrum aktivit „Knihy a písmena“ do ložnice, kde mají děti na listování v knihách a relaxaci více klidu. Oblíbená je mezi dětmi i nová pískovna.

Nyní bychom rádi zapracovali na „doupěti“, které doufáme ocení pro své námětové hry chlapci a dívky s dobrodružnou povahou. Takže pokud byste nám mohli věnovat pomůcky pro piráty, námořníky nebo k tématu dinosaurů, robotů, děti to jistě ocení. Děkujeme za dosavadní spolupráci a věcné dary.