KARNEVAL

Jóga byla zahájena uvítací básničkou, při které děti napodobovaly bzučení čmeláka. Následně pokračovaly dechovým cvičením, pokoušely se nafouknout balónek, některým se to ale nepodařilo. Dále pokračovaly aktivitou na zahřátí. Při této aktivitě si pinkaly s balónkem, který jim ovšem nesměl spadnout na zem. Součástí této jógy byla i pohádka „Karča a oblečení na karneval“. Děti vymýšlely jógovou pozici, která se bude nejvíce podobat jejich karnevalovému kostýmu. Pro inspiraci měly připravené jógové karty, které si mohly v průběhu této činnosti prohlížet. Byla jsem velice ráda, že děti byly nápadité a musím říci, že se všem podařilo nějakou jógovou pozici vymyslet a předvést. A těm, které si nebyly úplně jisté, rádi pomáhali kamarádi. Na závěr děti relaxovaly a domů si odnesly dřevěné srdíčko.

Příští jóga se bude konat 1. 3. 2023. Budu se na vás těšit paní učitelka Karin.