Dětská jóga

JÓGA – JAK ROSTOU STROMY

JÓGA – JAK ROSTOU STROMY

Naše druhé setkání jsme s dětmi věnovali růstu stromu. Před příběhem jsme se přivítali básničkou na uvítanou a vzájemně se pozdravili NAMASTÉ. Pro děti byly připraveny jógové karty s vybranými pozicemi. Děti si zopakovaly pozice: hora, had, žabka a ježek. Seznámily se s pozicemi strom, květina, motýl, kámen, slunce, zajíc, ptáček a stůl. Při příběhu děti začínaly v dřepu s nádechem přecházely do stoje a do pozice stromu, kde volně dýchaly. Po skončení pozice se vrátily do dřepu a rukama se dotkly země. Na konci děti čekala relaxace a dýchání v pozici luk. Rozloučili jsme se pozdravem NAMASTÉ. Dětem se jóga velmi líbila, domů si odnášely mandalu a samolepku zvířátka.

Příští jóga se bude konat ve středu 9. 11. 2022. Budu se těšit p. učitelka Karin