Aktuality

Příběh O ježkovi

Příběh O JEŽKOVI

Tématem další lekce byl příběh O ježkovi. Vyprávěl o holčičce Lindě, která byla zbrklá. Zvířátka, která měla doma jako pejska a kočičku, tahala za ocas, honila je a různě trápila. Jednoho dne k nim na zahradu přišel ježek, se kterým to chtěla udělat stejně, ale ježek ji popíchal. Díky tomu si uvědomila, že zvířátka se netrápí a že k nim musí přistupovat s opatrností. Z toho plyne, že všechno zlé je k něčemu dobré. Ke zvířátkům musíme přistupovat pomalu a opatrně, ne každé si můžeme pohladit. Zopakovali jsme pozice ptáčka, pejska a kočky. Naučili jsme se pozice králíčka a vraní chůze. Pozice králíčka je zklidňující a odpočinková, při které využijeme dýchání, které jsme se naučili. Na konci jsme si vyrobili papírového ježka.

Příští jóga se bude konat 1. 12. Změna času od 15:00 – 15:30h. Připravte dětem černo – červené oblečení. Budu se na Vás těšit. Karin 🙂