Fotogalerie Berušek

V minulém týdnu jsme si opět zahráli na kuchaře. S dětmi jsme si upekli palačinky. Děti si nejprve musely připravit suroviny, zamíchat těsto a potom už se peklo. Z důvodu bezpečnosti peklo palačinku vždy 1 dítě pod odhledem učitelky. Po upečení jsme si palačinky mazali marmeládou. Na výběr jsme měli meruňkovou a jahodovou. Kdo nechtěl namazanou palačinku, mohl si sníst suchou. Všichni jsme si moc pochutnali.

Na dalších fotografiích uvidíte naše zimní tvoření. Děti Vám určitě popíší jednotlivé fotografie. Přejeme Vám příjemné chvíle strávené společně s vašimi dětmi u fotografií. Monika, Jana, Míša

V Beruškách jsme dětem přestavěli centra aktivit, aby jsme je mohli využívat při společných hrách a aktivitách. Na fotografiích vidíte spokojenost dětí. Společně s Vašimi dětmi si povídejte u fotografií. Určitě Vám s radostí budou vyprávět co na fotkách připravují, vyrábějí či tvoří. Vzhledem k tomu, že nám konečně napadl sníh učili jsme se mačkat sněhovou kuličku. Děti si sněhu užívaly na zahradě i na společných vycházkách. Učili jsme se chodit ve sněhu, ale i po ledu, který byl na chodnících. S dětmi budeme v zimních radovánkách pokračovat i v následujících dnech.

Monika, Jana , Míša

Berušky pečou palačinky V minulém týdnu jsme si opět zahráli na kuchaře. S dětmi jsme si upekli palačinky. Děti si nejprve musely připravit suroviny, zamíchat těsto a potom už se peklo. Z důvodu bezpečnosti peklo palačinku vždy 1 dítě pod odhledem učitelky. Po upečení jsme si palačinky mazali marmeládou. Na výběr jsme měli meruňkovou a jahodovou. Kdo nechtěl namazanou palačinku, mohl si sníst suchou. Všichni jsme si moc pochutnali. Na dalších fotografiích uvidíte naše zimní tvoření. Děti Vám určitě popíší jednotlivé fotografie. Přejeme Vám příjemné chvíle strávené společně s Vašimi dětmi u fotografií. Monika, Jana, Míša První lednový týden jsme si v Beruškách vyprávěli o tradici TŘI KRÁLOVÉ. Každý den jsme vyráběli jednoho krále. Děti si vybraly kamaráda, kterého jsme společně obkreslili a potom jsme se pustili do práce. Každý den jsme používali jinou VV techniku. KAŠPAR je namalován technikou obtisk houbičky. Jednotlivé barvy si děti samy zvolily. Před výrobou MELICHARA si děti vyrobily samy mýdlové prstové barvy a potom jsme společně MELICHARA pomalovali. BALTAZAR je zdoben technikou prstových barev. Děti se u jednotlivých výtvarných aktivit velmi bavily. Užily si malování na zemi ve společnosti kamarádů. TŘI KRÁLE SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT NA PODESTĚ PŘED VSTUPEM DO TŘÍDY BERUŠKY.