Dětská jóga

Jóga – Příběh o stromečku

Jóga – příběh O stromečku

Tentokrát jsme si s dětmi vyprávěli pohádku o hodném dědečkovi, který ochránil srnečka před lovcem. Srneček se odvděčil za záchranu života a dal dědečkovi semínko, z kterého vyrostl strom štěstí. Kdo si pod něj sednul, měl v životě štěstí a splnilo se mu i nějaké to přání.                                                                                            Děti se seznámily s pozicemi hora, strom, ptáček, zajíc, srnka a vítr. Abychom si upevnili pozici stromu, zahráli jsme si hru s doprovodem hudby. Při relaxaci se děti uvolnily a poslouchaly hudbu se zpěvem ptáčků.                                                                        Na závěr si děti dokreslovaly podle své fantazie, jak by měl vypadat jejich kouzelný strom přání. Obrázek si odnesly domů.

                       

Příští jóga se bude konat 18. 11. 2020.                                                 

Změna času od 15:00 – 15:30hod.. Budu se na vás těšit J Karin