Dětská jóga

O hvězdách, které pomáhají dětem

JÓGA S LALI – O HVĚZDÁCH, KTERÉ POMÁHAJÍ DĚTEM

Na začátku jsme se přivítali vzájemným pozdravem a uvítací básničkou, kterou si děti dobře pamatují. Následovala pohybová hra v prostoru třídy s navoněným šátkem. Dnešní jóga byla zaměřena na opakování jógových pozic. Děti seděly v tureckém sedu s položenou jógovou kartičkou obrázkem dolu. Určené dítě si kartičku prohlédlo a předvedlo jógovou pozici, ostatní děti ji hádaly a poté předvedly. Seznámily se s pohádkou O Hvězdách, které pomáhají dětem s pozicemi hvězda a měsíc. Levandulový aromaolejíček nám posloužil při dechovém cvičení a při relaxaci. Děti si domů odnášely hvězdičku pro krásné sny a pracovní list poznáváme jógové pozice. Příští jóga bude 7. 12.. Budu se na vás moc těšit, paní učitelka Karin.